↑ Tillbaka till Klubben

Medlemssidor

Styrelse

Styrelsen Ordförande Stefan Linnarsson Invald i styrelsen 25 november 1993 som suppleant. Valdes till ordförande 30 nov. 1995. Omvald 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015 Kassör Stefan Gustavsson Invald i styrelsen 26 september 2000 som suppleant. Valdes till kassör 30 september 2004. Omvald 2006, 2008, 2010, 2012, 2014 Sekreterare   Ann-Marie …

Visa sida »

Lösenordsskyddad: Graderingar

Det finns inget utdrag eftersom det här är ett skyddat inlägg.

Visa sida »

Verksamhetsberättelser

Visa sida »

Lösenordsskyddad: Stadgar

Det finns inget utdrag eftersom det här är ett skyddat inlägg.

Visa sida »

Övrigt

Visa sida »