↑ Tillbaka till Medlemssidor

Styrelse

Styrelsen

Ordförande

Stefan Linnarsson
Invald i styrelsen 25 november 1993 som suppleant.
Valdes till ordförande 30 nov. 1995.
Omvald 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011,
2013, 2015

Kassör

Stefan Gustavsson
Invald i styrelsen 26 september 2000 som suppleant.
Valdes till kassör 30 september 2004.
Omvald 2006, 2008, 2010, 2012, 2014

Sekreterare

 

Ann-Marie L Palm
Invald i styrelsen xx september 20xx som suppleant.
Valdes till sekreterare

Suppleant

Milenko Cubela
Invald i styrelsen 5 oktober 2006 som suppleant.
Omvald 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015